Zapraszam do częstego odwiedzania mojego bloga i pozostawienia jakiegoś śladu po sobie...środa, 12 grudnia 2012

Wypad z koleżanką

Wczoraj zrobiliśmy z koleżanka sobie wypad na miasta do centrum do ogrodu. Było bardzo miło babskie pogaduchy,spacerek po ogrodzie z dziećmi trochę się namarzłyśmy ale było naprawdę miło. Na spacer do parku wzięłam cala paczkę orzechów <fistaszki>. Dzieci zaczęły karmić wiewiórki miały straszna radochę  No my w sumie tez karmiłyśmy bo to mile uczucie jak zadzwonisz orzeszkami a kolo Ciebie pełno wiewiórek czeka aż im jedzonko dasz.
A oto zdjęcia jak moja starsza córka karmiła wiewiórki :) Niestety więcej się nie udało zrobić ponieważ na dworze w mrozie całkiem w ciągu kilku minut bateria mi siadła w aparacie a przed wyjście naładowałam cala do pełna :/ tez tak macie z aparatami?

Bardzo miło spędziliśmy z dziećmi dzień, dzieci wieczorem padły jak kawki. Ja zanim porobiłam wszystko w domku zanim położyłam się była godzina 00:00. 

Pozdrawiam wszystkich odwiedzających. 

7 komentarzy:

 1. Miałaś naprawdę miły spacerek.U nas spod śniegu świata nie widać...

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiewióry fajowe..ale ja jestem z tych karmiących z daleka:)A w ogóle, to piszę sobie pościk (rata 2), a tu u maczki(;))post...normalnie szał!!!!!!:P Ale, że moje dzieciątko właśnie wstało, to komentuję dopiero teraz:)Nareszcie jesteś:)Proszę jeszcze jednego kopa, tak na zaś:)A masz!!!!:P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A Dziękuje za kopa drugiego ;D pierwszy pomógł jak widać po poście...:)

   Usuń
 3. świetny spacer :) muszę kiedyś spróbować nakarmić wiewiórki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wiewiórki super !! A teraz czekam na jakąś twórczą notkę :P Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Niech Nowy Rok przyniesie zdrowie, radość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń a gdy już się one spełnią niech dorzuci garść nowych bo tylko one nadają życiu sens !!

  OdpowiedzUsuń